Bilety na koncert Depeche Mode Polska 2023

Zespołu Depeche Mode chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli jesteś fanem ich piosenek, na pewno dobrze wiesz, że już w tym roku rozpocznie się trasa koncertowa Memento Mori, promująca nowy studyjny album zespołu o tej samej nazwie. Na ten moment przewidzianych jest 6 różnych koncertów, których szczegółowy terminarz prezentujemy poniżej.

Kiedy odbędzie się koncert Depeche Mode?

Jak zwykle wakacje to najlepszy moment na organizację muzycznych wydarzeń, takich jak koncerty Depeche Mode Memento Mori. Sprawdź poniższe daty i miejsca ich organizacji i zdecyduj, w którym muzycznym wydarzeniu chcesz wziąć udział.

  • 7 lipca 2023, piątek, 19:00 – Olympiastadion, Berlin
  • 9 lipca 2023, niedziela, 19:00 – Olympiastadion, Berlin
  • 30 lipca 2023, niedziela, 18:00 – Letiště Letňany, Praga
  • 2 sierpnia 2023, środa, 17:00 –  PGE Narodowy, Warszawa
  • 4 sierpnia 2023, piątek, 18:00 – Tauron Arena Kraków, Kraków

Osoby zainteresowane trasą koncertową Depeche Mode w Polsce, mogą wziąć udział w jednym z dwóch koncertów, w Warszawie i Krakowie. Bilety na to wydarzenie dostępne były w cenie od 125 złotych. Dlaczego piszemy w czasie przeszłym? Ponieważ już dawno są wyprzedane. Co zatem mogą zrobić osoby, które nie zdążyły z kupnem biletów na Depeche Mode koncert z oficjalnej dystrybucji? Czy muszą się oni pożegnać z możliwością oglądania i słuchania na żywo swojego ukochanego zespołu? Na szczęście nie! Jest jeszcze szansa kupna biletów z tzw. drugiego obiegu, czyli od osób, które zakupiły je wcześniej, a teraz z różnych powodów chcą je sprzedać. Jednym z takich sprawdzonych i bezpiecznych miejsc jest serwis AleBilet.pl.

Kup bilet na koncert Depeche Mode z trasy Memento Mori

World Tour Memento Mori to wydarzenie długo wyczekiwane, przez co bilety na koncerty bardzo szybko się sprzedały. Dotyczy to wszystkich lokalizacji Memento Mori Tour w Polsce, Niemczech i Czechach. Z pomocą przychodzą nam jednak osoby, którym udało się wcześniej kupić bilety na światową trasę koncertową, a teraz chce je odsprzedać. Co może być tego powodem? Nagła zmiana planów, wakacyjne wyjazdy, delegacje służbowe, choroby, zaplanowane zabiegi lub po prostu chęć zarobienia. W serwisie AleBilet.pl można sprzedawać Depeche Mode bilety po cenie, którą właściciel biletu ustala sam. Może ona być wyższa lub niższa niż cena, po której ten bilet kupił. To, czy znajdą się chętni, by zapłacić drożej za bilet z limitowaną serią występów World Tour Depeche Mode, zależy tylko i wyłącznie od tego, jak wielkim ktoś jest fanem tego zespołu.

Depeche Mode koncert — która lokalizacja jest najlepsza?

Ty także zamierzasz wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu i na żywo słuchać Depeche Mode w Polsce? Jeśli tak, możesz wybierać pomiędzy stadionem PFE Narodowy w Warszawie lub Tauron Arena w Krakowie. Co będzie lepszym wyborem? Wiele zależy od tego, w jakiej części kraju mieszkasz. W rzeczywistości jednak o wszystkim zdecyduje, do jakiego miasta uda ci się zakupić bilety na koncert Depeche Mode. Nawet jeśli do pokonania będziesz miał całą Polskę, to udział w takim koncercie na pewno jest tego wart i może to być świetną wycieczką dla Ciebie. Kto wie, czy koncert na PGE Narodowym to nie ostatnia trasa zespołu, który po śmierci założyciela i klawiszowca, Andy’ego Fletchera, przeżywa obecnie bardzo trudny czas. Tym samym ich nowy album jest swego rodzaju hołdem i podziękowaniem za wszystko, co zrobił on dla członków zespołu, wiernych fanów oraz całego muzycznego świata. Jeśli zatem będziesz miał szczęście i uda ci się dostać bilety na Depeche Mode Polska, naszym zdaniem nie warto wybrzydzać i po prostu trzeba kupować dostępny termin. Nikt niestety nie wie, w jakim czasie będą pojawiać się do odsprzedaży prywatne bilety, dlatego warto regularnie śledzić stronę lub ustawić sobie powiadomienia o nowych biletach w serwisie.

Jak kupić Depeche Mode bilety?

W jaki sposób dokonać zakupu biletów, wystawionych na sprzedaż w naszym serwisie? Przede wszystkim pamiętaj, że stroną w takich transakcjach jest sprzedający i to z nim należy uzgadniać wszystkie szczegóły. Zakup przez nasz serwis jest bezpieczny i gwarantuje 100% bezpieczeństwa w przekazywaniu środków. Pamiętaj także o tym, że masz możliwość negocjowania ceny za bilety na koncert Memento Mori Depeche Mode. W tym celu skontaktuj się ze sprzedającym i przedstaw mu swoją propozycję.

Jak sprzedać bilety na koncert Depeche Mode Polska?

Masz to szczęście i wcześniej kupiłeś bilet na koncert Depeche Mode Polska, Niemcy lub Czechy? Jeżeli tak, teraz możesz na tym zarobić. Wystaw swój bilet na Depeche Mode Memento Mori 2023 w naszym serwisie i poczekaj, aż trafi się chętna na jego zakup osoba. Może to nastąpić w bardzo krótkim czasie od wystawienia ogłoszenia, bo w oficjalnej sprzedaży biletów już nie ma. Pozwala to sądzić, że im bliżej daty koncertów, zainteresowanie biletami będzie rosło, podobnie jak ich cena. Skorzystaj z dużych zasięgów naszego serwisu, aby w krótkim czasie znaleźć chętnego na kupno biletu w zaproponowanej przez ciebie cenie.