Najlepsze filmy i seriale w serwisie CANAL+ do obejrzenia w Dzień Mamy!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. To wyjątkowy czas w roku, kiedy powinniśmy odwiedzić swoje mamy i spędzić z nimi wolne chwile. Doskonałym pomysłem na ciepły majowy wieczór jest seans filmów i seriali, które przypadną do gustu zarówno mamom, jak i ich dzieciom. Jakie tytuły warto obejrzeć w serwisie CANAL+?

Seriale w serwisie CANAL+ doskonałe na dzień z mamą

Nic tak nie wciąga na kilka godzin, jak dobry serial. Jeśli chcesz urządzić ze swoją mamą ekscytujący seans, pełen emocji, śmiechu, wzruszeń, a także zaskakujących momentów, poniższe propozycje powinny przypaść Ci do gustu.

„Idealne życie” – serial dla każdej kobiety

Hiszpańska produkcja „Idealne życie” to dobra propozycja dla każdej kobiety. Serial opowiada o losach trzech 30-latek, których życie wciąż nie przestaje zaskakiwać. To komedia, która składa się z dwóch sezonów pełnych zabawnych, inteligentnych, ale i szczerych wątków o miłości, stosunkach damsko-męskich i macierzyństwie.

„W 80 dni dookoła świata” – propozycja dla całej rodziny

Czy da się okrążyć kulę ziemską w dwa miesiące i to w realiach XIX wieku? Aby się o tym przekonać, warto obejrzeć serial „W 80 dni dookoła świata”. Jest to adaptacja znanej książki Juliusza Verne o tym samym tytule. Historia pełna przygód i pięknych scenerii to znakomita propozycja na wieczór z całą rodziną.

Seriale kryminalne – wieczór z mamą pełen akcji

W CANAL+ można znaleźć wiele seriali kryminalnych, których akcja potrafi porwać na bardzo długie godziny. Warte uwagi pozycje to m.in.: „Kruk”, „Król”, „Belfer” czy oparte na powieści Wojciecha Chmielarza „Żmijowisko”.

Filmy idealne na Dzień Matki, które można znaleźć na platformie CANAL+

„Mamuśki mają wychodne”

„Mamuśki mają wychodne” to komedia, która potrafi rozbawić do łez. Film opowiada o czterech matkach, które na co dzień zajmują się gromadką dzieci. Brak czasu i wieczne zamieszanie to ich codzienność. Pewnego dnia mamuśki postanawiają wybrać się na spotkanie, które stało się jednym z najbardziej zwariowanych dni w życiu!

„Śniegu już nigdy nie będzie”

To znakomity polski film, który opowiada o złudnym szczęściu polskiej klasy wyższej. Kiedy w życiu bogatych i zaślepionych pogonią za pieniądzem osób pojawia się Żenia – masażysta (a może jednak anioł?), mogą wydarzyć się prawdziwe cuda. To świetny film, który skłania do myślenia.

Filmy na poprawę humoru

Na platformie CANAL+ znaleźć można całą masę filmów komediowych, dzięki którym ubawimy się do łez. To między innymi „Włoskie wakacje”, „Dziewięć miesięcy” czy „Imprezowi rodzice”.

Oglądaj swobodnie filmy i seriale bez zakłóceń w najlepszej jakości! Pakiety od INEA

INEA HIWAY TV umożliwia jednoczesne oglądanie kanałów na nawet 5 telewizorach. Co jeszcze proponuje INEA? Pakiety oferowane przez tego dostawcę są niezwykle elastyczne. W przypadku telewizji światłowodowej natomiast możemy wybierać paczki tematyczne, takie jak sport, muzyka, dzieci czy dokumenty. W paczkach premium dostępne są także kanały CANAL+.

Aby korzystać z powyższej platformy, niezbędne jest doskonałe połączenie internetowe. Bardzo korzystne oferty można znaleźć w INEA. Pakiety tego dostawcy obejmują bardzo szybki Internet światłowodowy. Możemy wybrać najbardziej satysfakcjonującą nas prędkość w okazyjnej cenie.