Koniec z tabu – wznieś się na wyżyny przyjemności i dowiedz się więcej o najpopularniejszych blogach erotycznych

Seks jest naturalną częścią naszego życia i powinien dawać nam przyjemność. Jednak nie wiadomo dlaczego nadal jest dla wielu osób tabu. Czas je przełamać i zdobyć wiedzę, dzięki której wzniesiecie się na wyżyny przyjemności, ale też pokonacie trudności np. związane z erekcją.

Blogi erotyczne dają wiedzę, zwiększają umiejętności i przełamują tabu

Wiele osób boi się rozmawiać o seksie, a wręcz bardzo się wstydzi. Źródłem informacji może być więc Internet. W końcu tu jesteśmy anonimowi. Wbrew pozorom w sieci można znaleźć naprawdę wiele wartościowych blogów, na których znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania. W końcu, kto pyta, nie błądzi. Dzięki zdobytej wiedzy możecie czerpać większą przyjemność ze stosunku. Możecie też sprawić, że w Waszym związku pojawi się pasja, duża namiętność oraz pożądanie. I to pomimo tego, że jesteście już wiele lat razem. Warto pamiętać, że seks nie może być traktowany przez pryzmat obowiązku. Zbliżenie ma obojgu partnerom dawać maksymalną przyjemność i rozkosz. Nie warto w tej sferze się ograniczać i jeżeli macie ochotę np. wprowadzić gadżety erotyczne typu kulki Gejszy czy wibrujące nakładki na penisa, to powinniście to zrobić. Takie produkty znajdziecie w Sklepintymny.com.pl. Możecie także pobawić się w odgrywanie ról. Nawet zabawa w uległość może być źródłem rozkoszy. Możliwości jest więc naprawdę sporo. Wiedzę możecie czerpać właśnie z bloków. Jednocześnie pamiętajcie, że na wielu z nich znajdziecie przydatne informacje, choćby o sposobach na zwiększenie twardości członka czy stymulacji łechtaczki, ze znalezieniem której wielu mężczyzn ma ciągle duży problem.

Jakie blogi erotyczne warto czytać?

Święta Ladacznica – wyznania kobiety, która o seksie wie wszystko. Jeżeli macie ochotę na pikantne historie, a przy tym chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie preferencje seksualne mają inne osoby, to polecamy Wam właśnie blog Święta Ladacznica. Na tym blogu znajdziecie historie i opowieści kobiet, które trudnią się jednym z najstarszych zawodów świata. Często opowiadają o nietypowych preferencjach klientów. Co ciekawe autorka tego bloga nie boi się dosadnych stwierdzeń. Jest odważna, a wręcz prowokująca i co ciekawe świat płatnych usług seksualnych zna od podszewki, gdyż sama przez 5 lat świadczyła tego typu usługi.

Anonimove, czyli blog z którego dowiecie się wiele

Założycielem bloga Anonimove jest Kacper Ożóg. Niewątpliwie można określić go mianem mężczyzny z charakterem. Nie boi się on poruszać trudnych tematów, przy czym jego język jest naprawdę dosadny. Warto wiedzieć, że na tym blogu znajdziecie informacje i odpowiedzi na pytania, które są naprawdę mocne, choćby dotyczące aspektów praktycznych seksu analnego, ale też sposobów przygotowania się do niego. Dla autora nie ma tabu i właśnie dzięki temu możecie dowiedzieć się tak wiele. Blog Kacpra został wybrany męskim blogiem roku Men’s Health.

Gdy chcesz zdobyć wiedzę i poznać swoją pikantną stronę

Coraz więcej kobiet chce czerpać z seksu przyjemność. Są one świadome swojego ciała, ale też pragnień seksualnych. Świadoma kobieta ma swoje potrzeby. Jednak nadal wśród Polek pokutuje stwierdzenie, że seks służy prokreacji. Niestety ponad 50% kobiet nie odczuwa żadnej przyjemności ze zbliżenia. Na szczęście można to zmienić, dzięki autorce bloga Karo Akabal, która jest licencjonowanym seks coachem. Dzieli się ona swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przeczytaj również