Poznaj sposoby na grę wstępną, która sprawi, że wzniesiecie się na wyżyny przyjemności

Seks jest naturalną sferą naszego życia i powinien być częścią codzienności, która daje dużo przyjemności. Warto pamiętać, że udany seks doskonale wpływa na zdrowie fizyczne, psychiczne, ale i związek. Jednak nadal wiele osób, szczególnie kobiet nie odczuwa przyjemności podczas zbliżenia. Czas to zmienić. Poznajcie więc sposoby na grę wstępną, która uczyni Wasz seks zawsze udanym.

Nie bądź taki szybki Bill 

Wiele kobiet rzeczywiście nie czerpie radości z seksu i narzeka na zbyt krótki stosunek. Mężczyźni zapominają jak duże znaczenie ma gra wstępna i pobudzenie sfer intymnych partnerki. Gra wstępna nie może być krótka, a tym bardziej nie można z niej rezygnować. Stanowi ona swoiste preludium do udanego zbliżenia, które da satysfakcję jej i jemu. Kobiety chcą, by ich partnerzy wykazywali się finezją, fantazją i spontanicznością. Gra wstępna powinna rozpocząć się od miłych słów czy prostych gestów, które rzeczywiście pobudzają kobietę. Partner może rozpocząć od stymulacji jej piersi językiem, wykonując okrężne ruchy. Następnie może lekko całować piersi, by potem przejść do bardziej namiętnych pocałunków. Następnie językiem może wykonywać okrężne ruchy wokół pępka, a przy tym delikatnie dwoma palcami stymulować łechtaczkę. Rzecz jasna partnerka nie musi być bierna. Może masować jądra mężczyzny i delikatnie nimi pociągać. 

Seks hiszpański – namiętność, ale i odrobina perwersji 

Każda kobieta jest inna i jedne podniecają delikatne pieszczoty, a inne potrzebują mocniejszych doznań. I właśnie dla tych drugich pomysłem na grę wstępną jest seks hiszpański. W tym przypadku mężczyzna umieszcza swojego penisa pomiędzy piersiami kobiety i wykonuje ruchy frykcyjne. Kobieta może podtrzymywać swoje piersi. W tym czasie mężczyzna zakończeniem członka będzie je stymulował. Trzeba jedna pamiętać, że nie wszystkie kobiety są gotowe i chętne do tego rodzaju przyjemności. 

Stymulacja odbytu  

Poza pocałunkami i pieszczeniem siebie nawzajem gra wstępna może polegać na stymulacji odbytu. W tym przypadku doskonale sprawdzają się gadżety erotyczne, które oferuje sklep intymny. Polecamy kulki Gejszy. Należy jednak zacząć od najmniejszego rozmiaru. Można również postawić na kulki analne czy wybrać dildo, którymi partnerzy będą się stymulować. Tutaj warto jeszcze stosować lubrykanty, jednocześnie warto pamiętać, że gdy np. partner zbliża się już do finiszu można przerwać pieszczoty bądź partner może stymulować tylko partnerkę. Grą wstępną może być też seks analny, ale to opcja dla partnerów, którzy rzeczywiście są otwarci na różne doznania. 

Seks oralny jako element gry wstępnej 

Gra wstępna może przybierać wiele form. Nie musi polegać tylko i wyłącznie na dotykaniu sfer intymnych czy pieszczotach sutków kobiet. Ciekawym rodzajem gry wstępnej jest seks oralny. Partnerzy mogą zastosować pozycję 69 albo mogą też nawzajem pieścić językiem swoje strefy intymne. Mężczyzna prostymi ruchami języka może stymulować łechtaczkę. Z kolei kobieta może końcówką ust i szybkimi ruchami języka pieścić męskiego członka. Taka gra wstępna pobudzi partnerów i rzeczywiście sprawi, że sam stosunek będzie przyjemniejszy. Oczywiście można postawić także na bardziej subtelną grę wstępną polegającą na wzajemnym wykonywaniu masażu przy użyciu olejków eterycznych. Przyda się też nastrojowa muzyka i ciepłe, nieco przygaszone światło. Pamiętajcie, że cała oprawa ma równie duże znaczenie jak sam akt seksualny.